Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

Share | 
 

 O sugestie pt viitoarea versiune

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
renderer
Membru, Nivel +0
Membru, Nivel +0


Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 2011-08-16

O sugestie pt viitoarea versiune _
PostSubject: O sugestie pt viitoarea versiune   O sugestie pt viitoarea versiune Icon_minitimeTue Aug 23, 2011 7:35 am

Tocmai ce am jucat versiunea 3.0 si pot sa spun ca sunt impresionat. BV! Dar am vazut o groaza de carti inutile. Adica sa fim seriosi ... Gem Knight ? Cand o sa ne foloseasca asa ceva ?Cycroid ? Blade Skater ?Ce mi-a placut foarte mult a fost Masked Beast Des Gardius ! Genial cu cartea asta ai dat naster unui deck. Ma rog sa trecem la subiect .... Uite sugestia mea : Eu zic sa introduci mai multi monstrii si spelluri pt a forma un archetype... adica sa fim sinceri cartile insirate mai sus nu au nici o valoare daca nu sunt folosite impreuna cu celelalte din setul lor. Deci iti recomand sa introduci asa : Cartile Gravekeeper ale lui Marik impreuna cu spellurile, trapurile si field spellul Necrovalley, Cartile Mech adica V-Tiger Jet X-head cannon Z-Metal tank W-Wing catapul si de asemenea fuziunile lor. Si sa faci God cards sa coste 3 tributuri. Si daca poti sa le dai efectul lor real ... sincer mai bine efectul lor real decat efectul lor din joc ... adica sa fim seriosi Obelisk cu direct attack ? Asta e ... Sunt doar sugestii :DSper doar sa citesti postul si sa te gandesti!
Back to top Go down
d1error
Membru, Nivel +0
Membru, Nivel +0


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 2011-08-12

O sugestie pt viitoarea versiune _
PostSubject: Re: O sugestie pt viitoarea versiune   O sugestie pt viitoarea versiune Icon_minitimeTue Aug 30, 2011 9:57 am

Ai dreptate! Ar trebui sa adaugati si Exodia Necross si Contract with Exodia
Back to top Go down
Moro
Membru, Nivel +0
Membru, Nivel +0


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 2011-06-29

O sugestie pt viitoarea versiune _
PostSubject: Re: O sugestie pt viitoarea versiune   O sugestie pt viitoarea versiune Icon_minitimeTue Sep 13, 2011 8:49 am

Ar trebui sa adaugati si Diabound.
Back to top Go down
PoSiTiOn Of PoWeR
Developer
Developer
PoSiTiOn Of PoWeR

Numarul mesajelor : 90
Data de inscriere : 2009-02-07

O sugestie pt viitoarea versiune _
PostSubject: Re: O sugestie pt viitoarea versiune   O sugestie pt viitoarea versiune Icon_minitimeThu Nov 10, 2011 8:19 am

Nu e greu sa intorduc alti monstri dar idea sta in felul urmator, degeaba introduc monstrii noi daca efectele lor nu sunt cele reale.

Adica e foarte greu daca nu IMPOSIBIL sa modifici efectele la monstri din jocul YuGiOh. Ar trebuie decompilat jocul si rescris ceea ce este cam imposibil. Pentru moment ceea ce pot face e fie sa inlocuiesc monstri existenti cu alti fie sa gasesc alte pach-uri cu alti monstri.
Back to top Go down
Sponsored content




O sugestie pt viitoarea versiune _
PostSubject: Re: O sugestie pt viitoarea versiune   O sugestie pt viitoarea versiune Icon_minitime

Back to top Go down
 

O sugestie pt viitoarea versiune

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 ::  Categoria Românilor :: Yu-Gi-Oh: Power Of Duel :: Intrebarii-