Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

Share | 
 

 O sugestie pentru imbunatatirea jocului

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Maxus An
Guest



O sugestie pentru imbunatatirea jocului _
PostSubject: O sugestie pentru imbunatatirea jocului   O sugestie pentru imbunatatirea jocului Icon_minitimeMon May 02, 2011 3:59 am

Buna,PoSiTiOn Of PoWeR,sunt un fan al jocurilor Yu-Gi-Oh! si Duel Masters.Le-am combinat impreuna,si mi-a venit ideea de a vorbi cu cineva care creeaza un joc ca acesta,si te-am ales pe tine.Ce-ar fi daca in urmatoarea versiune sa pui si cartile de Duel Masters?
Numai sa respecte modelul acesta:

Model:
Nume:Swamp Worm
Rasa:Parasite Worm
Nivelul de mana necesara va deveni nivelul monstrului.
Puterea este injumatatita.
Puterea va fi si ATK si DEF.

Monstrii de evolutie vor fi Special Summoned.
Partea cu Blocker si Speed Attacker vor fi ignorate.La fel si Double Breaker,Triple Breaker si Quatrouple Breaker.

Daca iti place contacteaza-ma la ID-ul:antoniocuravalea
E-Mail:antoniocuravalea@yahoo.com
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Cantonio123
Membru, Nivel +0
Membru, Nivel +0


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 2011-05-03

O sugestie pentru imbunatatirea jocului _
PostSubject: Re: O sugestie pentru imbunatatirea jocului   O sugestie pentru imbunatatirea jocului Icon_minitimeThu May 05, 2011 4:43 am

La monstrii de evolutie:
Daca levelul este mai mare de 5,se dau tribute numarul normal de monstrii.

In caz ca exista un efect care necesita mana(Ex. Your opponent destroys 1 mana.),efectul va fi ignorat.
Back to top Go down
Cantonio123
Membru, Nivel +0
Membru, Nivel +0


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 2011-05-03

O sugestie pentru imbunatatirea jocului _
PostSubject: Re: O sugestie pentru imbunatatirea jocului   O sugestie pentru imbunatatirea jocului Icon_minitimeThu May 05, 2011 4:44 am

Tot eu sunt Maxus An.Sa nu credeti ca este altcineva.
Back to top Go down
SHOOT
Membru, Nivel +0
Membru, Nivel +0


Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 2011-05-19

O sugestie pentru imbunatatirea jocului _
PostSubject: Re: O sugestie pentru imbunatatirea jocului   O sugestie pentru imbunatatirea jocului Icon_minitimeMon Jul 04, 2011 2:58 pm

Eu zic ca ar trebui sa fi adaugate mai multe carti(ex:Sigiliul lui Orichalchos.....etc) Very Happy si sa fi pus unu din eroi principali(ex:Yugi,Kaiba,Joey....etc)sau daca unora le plac mai mult baieti rai (ex:Bakura,Marik.....etc Very Happy
Si mai am o gramada de idei Wink
Back to top Go down
PoSeDaT
Membru, Nivel +0
Membru, Nivel +0


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 2011-07-20

O sugestie pentru imbunatatirea jocului _
PostSubject: Re: O sugestie pentru imbunatatirea jocului   O sugestie pentru imbunatatirea jocului Icon_minitimeThu Jul 21, 2011 10:39 am

Eu zic sa adaugi si cartile din Yu-Gi-Oh GX ! .. mai ales Elemental Heros
Back to top Go down
kira94
Membru, Nivel +0
Membru, Nivel +0


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 2011-07-22

O sugestie pentru imbunatatirea jocului _
PostSubject: Re: O sugestie pentru imbunatatirea jocului   O sugestie pentru imbunatatirea jocului Icon_minitimeThu Jul 28, 2011 1:31 pm

Trebuie sa adaugi carti GX gen Cyber Dragon,Cyber Dark Dragon,Red Eyes,Elemental dinaia,dinastea...totusi prea multe carti sacre....e prea simplu jocul..
Back to top Go down
ambering
Membru, Nivel +0
Membru, Nivel +0


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 2012-07-06

O sugestie pentru imbunatatirea jocului _
PostSubject: Re: O sugestie pentru imbunatatirea jocului   O sugestie pentru imbunatatirea jocului Icon_minitimeTue Jul 24, 2012 12:31 pm

eu as spune sa se faca cam astfel cand incepi un joc de yugioh sa poti alege din mai multe personaje cine ai vrea sa fii si sa poti alege contra cui vrei sa te lupti
Back to top Go down
Sponsored content




O sugestie pentru imbunatatirea jocului _
PostSubject: Re: O sugestie pentru imbunatatirea jocului   O sugestie pentru imbunatatirea jocului Icon_minitime

Back to top Go down
 

O sugestie pentru imbunatatirea jocului

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Mesajele vizitatorilor/ Visitor messages-